پسته داریس
خانه / پسته / فروش پسته عمده و ارزان با بهترین قیمت در ایران

فروش پسته عمده و ارزان با بهترین قیمت در ایران

فروش پسته عمده و ارزان با بهترین قیمت در ایران توسط مراکز پخش انجام می شود. در این مراکز می توان انواع پسته مرغوب را با قیمت شگفت انگیزی تهیه کرد. به خاطر همین است که بیشتر فروشندگان برای خرید محصول خود به این مکان ها مراجعه می کنند. مرکز پخش پسته معمولا در شهرهای بزرگ دیده می شود به خاطر همین این مراکز سفارشات را از شهرستان ها دیگر هم می گیرند و به صورت رایگان ارسال می کنند.

فروش پسته عمده و ارزان با بهترین قیمت در ایران

بزرگترین مرکز خرید پسته با قیمت عالی

بزرگترین مرکز خرید پسته با قیمت عالیما می توانیم با یک جستجوی ساده در گوگل بزرگترین مرکز خرید پسته با قیمت عالی را پیدا کنیم و برای خرید به آن مراجعه کنیم. خرید پسته صادراتی را از این مرکز می توان با قیمت منحصر به فردی انجام داد.

در ایران تولید پسته بیشتر در شهرهای زیر صورت می گیرد:

 • شهرستان رفسنجان
 • شهرستان سیرجان
 • شهرستان دامغان
 • شهرستان نی ریز
 • شهرستان انار
 • شهربابک
 • شهرستان راور
 • شهرستان زرند کرمان
 • شهرستان نائین

پسته اکبری از مهم ترین نوع پسته است این نوع پسته اولین بار توسط حاج اکبر بسنجیده تولید شده است به خاطر همین به آن پسته اکبری می گویند. این نوع پسته به خاطر مغز بلند و کشیده و درشت خود در بازارهای جهانی معروف است این نوع محصول مهم ترین نمونه های پسته در تجارت محسوب می شود و بیشتر در شهرستان رفسنجان، نی ریز و انار تولید می شود.

مرغوب ترین پسته به صورت عمده ای

مرغوب ترین پسته به صورت عمده ایمرغوب ترین پسته به صورت عمده ای توسط باغداران عزیز کشورمان من جمله باغداران رفسنجان، تولید می شود.

ایران و ایالات متحده آمریکا بزرگترین تولید کنندگان پسته در جهان هستند به طوری که حدود ۷۰ تا ۸۰ درصد پسته جهان توسط این دو کشور تولید می شود امروزه شرکت های بزرگ آمریکایی به عنوان رقیب ایران در زمینه صادرات پسته در دنیا شناخته می شوند.

یکی از رایج ترین ارقام تجاری پسته ایران، پسته اوحدی است که توسط مهدی اوحدی شناسایی و انتخاب شد. حدود ۶۰ تا ۷۰ درصد پسته کاری های رفسنجان این رقم را شامل می گردند این رقم دارای میوه های فندقی شکل و کروی است.

فروشگاه برتر پسته اعلا به قیمت تولیدی

فروشگاه برتر پسته اعلا به قیمت تولیدیفروشگاه برتر پسته اعلا به قیمت تولیدی نمونه های مختلف پسته را به صورت فله و بسته بندی شده عرضه می کند.

برای خرید پسته فله طبیعی می توان به باغداران مختلفی که به تولید این محصول مشغول اند مراجعه کرد و محصول را به صورت طبیعی و با پوست سبز آن خریداری کرد برای خرید پسته دامغان تازه هم می توان به باغداران این شهر مراجعه کرد.

از نظر اتحادیه اروپا بهترین پسته باید کیفیت بالایی داشته باشد از نظر آن ها شکل و اندازه پسته چندان مهم نیست و فقط پسته با کیفیت را وارد می کنند به خاطر همین پسته کله قوچی بهترین بازار را در اروپا دارد اما این بدین معنی نیست که دیگر پسته ها در این بازار فروش خوبی ندارند بلکه برخی از کشورهای اروپایی مانند اوکراین، اسپانیا، ایتالیا، آلمان، انواع پسته ها ی ایران را خریداری می کنند.

خرید اینترنتی بهترین نوع پسته با کیفیت بالا

خرید اینترنتی بهترین نوع پسته با کیفیت بالابرای خرید اینترنتی بهترین نوع پسته با کیفیت بالا باید به فروشگاه های اینترنتی معتبر و صاحب نام مراجعه کرد. در سایت های فروش می توان انواع پسته ها را مشاهده کرد و با مقایسه قیمت و کیفیت آن ها بهترین محصول را انتخاب و خرید خود را به صورت آنلاین انجام دهیم.

بهترین پسته در ایران در رفسنجان کشت میشود آب هوایی خشک و گرم این منطقه باعث شده طعم پسته تولیدی بی نظیر باشد. چون بهترین پسته در منطقه ای رشد می کند که تابستان آن گرم و خشک باشد و زمستان آن هم سرد و معتدل باشد.

خواص پوست سبز پسته تازه و طبیعی:

 • پوست سبز پسته در رنگرزی استفاده می شود.
 • مفید برای رفع بوی بدن دهان
 • جویدن آن سبب التیام زخم های داخل دهان می شود.
 • برای استحکام لثه و مالیدن آن ها روی لثه مفید است.
 • دم کرده پوست سبز پسته می تواند استفراغ و حالت تهوع را از بین ببرد.
 • برای رفع سکسکه، پوست سبز پسته را دم کنید و یک فنجان از آن را بنوشید.

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش بهترین پسته صادراتی ایران

به طور کلی ما ایرانیان مصرف آجیل بسیار بالایی داریم. در مهمانی ها و دور همی ها از جمله دید و بازدید های ایام عید نوروز، شب نشینی های فاملی و شب یلدا و سایر مناس

دیدگاهتان را بنویسید