پسته داریس
خانه / پسته اکبری / قیمت پسته اکبری در بازار تهران

قیمت پسته اکبری در بازار تهران

قیمت پسته اکبری به چه شکلی تعیین می شود؟ برای شناسایی و خرید پسته از مراکز فروشی که به ارائه پسته با قیمت مناسب می پردازند، چگونه می توان اقدام کرد؟
پسته از زمان های گذشته روش مشخصی برای تعیین قیمت داشته است که امروزه نیز مورد استفاده قرار می گیرد، و این روش تعیین قیمت پسته از طریق مشخص کردن انس آن می باشد.
انس پسته اکبری در مقایسه با سایر ارقام تجاری دیگر، از مقدار متوسطی برخوردار است و برای بیان دقیق تر می توان گفت؛ انس پسته اکبری از بین ۲۲ و ۲۴ شروع می شود.
اما فقط تعیین انس در مشخص کردن قیمت پسته دخیل نیست و عوامل دیگری هم تأثیر گزار می باشند. که از مهمترین آنها می توان به دو مورد زیر اشاره کرد:
• میزان پسته برداشت شده در سال جاری.
• تعداد واسطه در خرید و فروش این محصول.

قیمت پسته اکبری

پسته اکبری در تهران

بازار تهران یکی از پرفروش ترین بازار ها برای پسته اکبری می باشد ولی متأسفانه تفاوت قیمت در انواع فروش و مکان های مختلف در مقایسه با یکدیگر و همچنین با مقایسه قیمت واقعی وجود دارد. اما در این میان مراکز فروشی هست که به صورت مصوب به فروش پسته اکبری می پردازند.
البته همانطور که می دانید پسته بندی شده در هر جای تهران و ایران با قیمت مشخصی به فروش می رسد. اما آنچه مورد بحث می باشد فروش عمده و فله ای پسته است.
همانطور که قبلاً اشاره شد مراکز فروشی وجود دارد که با قیمت واقعی، پسته را به فروش می رسانند اما باید این مراکز شناسایی شود.
یکی از مراکز فروش مناسب پسته فروشگاه اینترنتی می باشد که به خاطر حذف بسیاری از هزینه های گزاف در این نوع فروشگاه ها، پسته با قیمت بهتر و مناسب تری به دست مشتری می رسد.
منبع: بازار پسته ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علیرضا صدیقی (شرکت داریس)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09131912009
شماره تلفن ثابت:03434289676
شماره فکس:03434333838
پست الکترونیکی: daryspistachio@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پسته اکبری صادراتی

بهترین انس صادراتی پسته اکبری سیرجان کدام است؟

کذام انس پسته اکبری صادراتی مورد توجه تاجران خارجی قرار گرفته تا بازار هدف بر …

دیدگاهتان را بنویسید