پسته داریس
خانه / دسته‌بندی نشده / خرید پسته مرغوب فیض آباد

خرید پسته مرغوب فیض آباد

خرید پستهباغ های مناطق مختلف ایران از جمله فیض آباد چگونه میسر می باشد؟ پسته مرغوب فیض آباد به چه صورت هایی به فروش می رسد؟
پسته به خاطر خاصیت دارویی و درمانی، و همچنین به سبب طعم خوب و مناسب، محصولی است که بسیار مورد توجه قرار می گیرد و همچنان روند رشد باغ های پسته را در مناطق مختلف شاهد هستیم.
برخی معتقدند خرید این محصول مقرون به صرفه نمی باشد و اگر سالی یک بار برای آجیل شب عید بتوانند پسته بخرند کافی است. اما این افراد بسیاری از مسائل پشت پرده را نمی دانند و توجهی به آن نمی کنند.
پسته سرشار از ویتامین و مواد معدنی و کلسیم و آهن و… می باشد که بهترین دارو به عنوان مکمل غذایی می باشد.
امروزه در بیشتر خانواده ها حداقل یکی از اعضای خانواده به مصرف قرص و شربت و آمپول مکمل غذایی و انواع ویتامین ها می پردازند. اما اگر به جای هزینه ویزیت دکتر و خرید نسخه ای از داروهای شیمیای به تهیه پسته بپردازند نیازی به هیچکدام از موارد ذکر شده نمی باشد. علاوه بر آن با حفظ سلامتی، دیگر فرد مذکور درد و رنجی را متحمل نخواهد شد.

خرید پسته فیض آباد

عرضه پسته فیض آباد

همانطور که قبلا ذکر شد مناطق مختلفی به پرورش پسته مشغول می باشند که از جمله اینها می توان به فیض آباد اشاره کرد.
فیض آباد پسته برداشتی خود را از راه های مختلفی به دست مشتری می رساند. اما به نظر می رد که یکی از راه هایی که فروش گسترده ای از پسته این منطقه را شامل می شود، فروش مجازی می باشد که با سفارش مشتری، ارسال پسته صورت می گیرد و میسر می شود.
پسته تولید شده فیض آباد، یکی از پسته های مرغوب است که مثل بقیه موارد از ارقام پسته، به صورت بسته بندی و فله ای در وزن های مختلف، قابل ارائه به مشتری می باشد.
منبع: بازار پسته ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علیرضا صدیقی (شرکت داریس)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09131912009
شماره تلفن ثابت:03434289676
شماره فکس:03434333838
پست الکترونیکی: daryspistachio@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت مغز پسته بسته بندی شده

خرید پسته ومغز پسته از مغازه های آجیل فروشی به صورت بسته بندی یا فله ممکن است. پسته یکی از انواع آجیل و خشکبار است که مصرف آن در بین ایرانیان از قدمت زیادی برخو

پاسخی بگذارید