پسته داریس
خانه / پسته ممتاز / قیمت پسته ممتاز زرند

قیمت پسته ممتاز زرند

قیمت پسته ممتاز زرند در رنج پسته فندقی است، اما یا یک تفاوت که این رقم را بیشتر به منظور مغز پسته آن مورد استفاده قرار می دهند و مغز پسته آن گران ترین مغز پسته گلدار موجود در بازار نیز می باشد.

قیمت پسته ممتاز زرند استان کرمان از نظر رنجی همانند پسته فندقی و یا حدودی بالاتر است، اما مغز پسته ممتاز زرندی را می توان گران ترین نوع مغز گلدار موجود در بازار دانست و کمتر اتفاق می افتد که پسته خندان ممتاز و دهان بسته آن را به منظور موارد استفاده غیر از مغز بهره ببرند و عمده تولیدات ممتاز این شهرستان برای تولید مغز مورد استفاده قرار می گیرد.

به طور معمول کمتر اتفاق پیش می آید، که پسته خندان را تبدیل به مغز پسته کنند و فقط در مواردی که مغز بسیار زیبا باشد، این روند صورت می گیرد و یکی از ارقامی که  اکثرا پسته خندانش را تبدیل به مغز پسته می کنند، پسته خندان ممتاز زرندی است و حتی قیمت پسته ممتاز زرندی که تبدیل مغز پسته می شود، بسیار بالا می رود، باز چون بسیار زیبا و مشتری پسند است این کار انجام می گیرد.

 

قیمت پسته ممتاز زرندی برای مغز پسته

چون قیمت پسته ممتاز زرندی بالا بوده برای تولید مغز آن را به صورت دست شکن انجام می دهند، یعنی با استفاده از نیروی انسانی این پسته را تبدیل به مغز پسته می کنند تا درصد خرد و پرت آن نزدیک به صفر شود.

همان طور که از عکس مغز پایین پیداست، که مغز پسته ممتاز بسیار زیبا بوده و این نمونه هم گلداری بینظیری و هم تنه سبز رنگی که با این اوصاف تمامی پارمتری یک مغز ایده آل را یک جا با هم این مغز دارد.

پسته دهان بسته ممتاز زرند را هم برای تولید مغز پسته استفاده می کنند و عرضه پسته آب خندان ممتاز به جزء موارد محدود و انگشت شماری صورت می گیرد.

قیمت پسته ممتاز

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علیرضا صدیقی (شرکت داریس)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09131912009
شماره تلفن ثابت:03434289676
شماره فکس:03434333838
پست الکترونیکی: daryspistachio@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فرآوری و بسته بندی لاکچری کارخانه مغز پسته زرند ممتاز

فرآوری و بسته بندی لاکچری کارخانه مغز پسته زرند سبب شده تا وزیر و مسئولین …

پاسخی بگذارید