پسته داریس
خانه / پسته کوهی / قیمت فروش پسته کوهی شیراز

قیمت فروش پسته کوهی شیراز

پسته کوهی اغلب از چه مناطقی مورد برداشت قرار گرفته و بازار را تحت تاثیر قرار می دهند؟ آیا شیراز در فروش پسته وحشی محلی خود عملکرد خوبی داشته است؟ قیمت انواع پسته شیراز چقدر است؟
گفتنی است تنوع گونه گیاهی در ایران اعجاب انگیز بوده و در میان آنها نوعی میوه با شباهت بی نظیر به پسته با همان خصوصیات وجود دارد که پسته کوهی یا بنه نام گرفته و اکنون تجارت را نیز تحت تاثیر قرار داده است.
پسته کوهی که دانه ای ریز و متوسط می باشد با رسیدگی کامل طعم اصل و مطلوب خود را یافته و هسته آن با مغز گیری صنعتی در تجارت مورد استفاده قرار می گیرد در حالی که اغذیه ای ارگانیک محسوب می شود و از این بابت تحت آزمایشات قرار گرفته و گواهی های لازم را نیز دارد.
بنه ایرانی در خراسان، کردستان، ایلام، کرمان، فارس و … رویش دارد و خوشبختانه برخی از مناطق در حفظ و نگهداری آن اهتمام بالا ورزیده اند مانند سرخس و شیراز که اکنون نمونه محصول آنها در سبد تجاری پسته نمود واقعی دارد.
از ارکان دارای اهمیت برای فروش پسته، قیمت است لذا برخی شهرستان ها این کالا را با ارزش گذاری اصولی که توسط تولید گران منطقه ای است روانه بازار می کنند برای اطلاع دقیق از نرخ و شرایط فروش باید ابتدا با نمایندگی ها تماس برقرار کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امین صدیقی (شرکت ماهان مهر داریس)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120823093
شماره تلفن ثابت:03434289676
شماره فکس:03434333838
پست الکترونیکی: daryscompany@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه پسته کوهی ارگانیک

پسته کوهی اگر مقبول و محبوب شده است یکی از دلایلش مزیت های ارگانیکی آن …

پاسخی بگذارید