پسته داریس
خانه / پسته بسته بندی / فروش پسته بسته بندی قوطی فلزی

فروش پسته بسته بندی قوطی فلزی

فروش پسته بسته بندی شده به صورت قوطی فلزی در امر صادرات به کشور های اروپایی و آسیای شرقی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد و در وزن های ۲۰۰ و ۳۵۰ گرم عرضه می شوند.

فروش پسته بسته بندی شده در داخل کشور در چند سال اخیر روند نزولی به خود گرفته است و اکثرا صادرات و فروش پسته به صورت فله انجام می شود و دلیل اصلی آنهم این است که به خصوص در بازار های بین المللی و کشور های که پسته ایران را وارد می نمایند، چون می خواهند یک روند تولیدی دیگر در کشور خود ایجاد کنند، پسته را فله درخواست می کنند و یک دلیل دیگر هم ضعف تجار ایرانی در برند سازی پسته می توان نام برد، که بسیار به صنعت بسته بندی پسته ایران ضربه زده است.

نمونه های بسته بندی پسته بسیار زیاد و متنوع است، اما اکثر سفارشات و فروش آن حول دو نوع بسته بندی قوطی فلزی یا همان کنسروی و بسته بندی سلفون می باشد، که نوع قوطی فلزی لوکس و نوع سلفون بسته بندی معمولی بحساب می آیند.

فروش پسته بسته بندی شده با پسته طعم دار است و کمتر پیس می آید که پسته با بسته بندی های گرماژ پایین مانند قوطی فلزی به صورت خام عرضه شود.

 

فروش پسته بسته بندی در ارقام مختلف

فروش پسته بسته بندی در ارقام مختلف انجام می گیرد و معمولا هم پسته ای طبیعی خندان را در بسته بندی های کوچک عرضه می کنند و فقط به درخواست مستقیم مشتری است، که پسته های درجه دو طبیعی خندان و همچنین پسته آب خندان را در این نوع از بسته بندی تولید و بفروش می رسانند.

بهترین پسته برای بسته بندی های قوطی فلزی پسته اکبری و احمد آقایی است و بعد از آن پسته های گرد و درشت را مورد استفاده قرار می دهند و قیمت پسته بسته بندی صادراتی هم بر اساس نوع پسته، نوع بسته بندی، نوع طعم و موارد کوچک دیگر تعیین می گردد.

فروش پسته بسته بندی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علیرضا صدیقی (شرکت داریس)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09131912009
شماره تلفن ثابت:03434289676
شماره فکس:03434333838
پست الکترونیکی: daryspistachio@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش پسته بسته بندی شده

فروش پسته بسته بندی شده صادراتی رفسنجان

فروش پسته بسته بندی شده صادراتی در رفسنجان تنوع گسترده ای دارد، این تنوع می …

دیدگاهتان را بنویسید