پسته داریس
خانه / پسته کاشان / فروش عمده پسته صادراتی کاشان

فروش عمده پسته صادراتی کاشان

آیا پسته های صادراتی مرکز کاشان از کیفیت مطلوبی برای پخش در بازار های جهانی برخوردار هستند؟ بازار عمده فروشی انواع پست کشت شده در کاشان چگونه است؟
امروزه اهمیت پسته و بازار خوب موجود در جهان برای آن ایران را که از اصلی ترین پرورش دهندگان پسته دنیاست بر این تفکر واداشته تا در صنعت پسته توسعه ای پایدار ایجاد نماید.
گفتنی است اکثر شهر های ایران حتی اگر شده به صورت آزمایشی کشت پسته را تجربه می کنند لذا پس از شهر های معروف پسته در ایران باید از اصفهان نام آورد که توسعه باغات پسته اش را اولویت داده و اکنون کاشان یک قطب تولید پسته در این استان برشمرده می شود در حالی که نخستین باغ های آن قدمتی فراتر از چهل سال دارند.

پسته کاشان

فروش بهترین پسته صادراتی کاشان

آنچه بازار صادرات مستقبل آن است بهترین نمونه های هر محصولی می باشد که به تولید رسیده اند بی شک هیچ خریداری دوست ندارد کالای نامرغوب تهیه کند از این رو بازار های جهانی استاندارد هایی را تعریف کرده اند که معمولا خرید و فروش بر حسب آن انجام می شود.
پسته ایران نیز با رعایت اصول تبیین شده راهی بازار های گسترده می شود.
کاشان قادر است با دارا بودن ۴۴۰ هکتار باغ پسته سالانه حدود ۷۰۰ تن پسته تولید کند که بیشترین آن اختصاص به ارقام تجاری ایران دارد که خوشبختانه با کیفیتی مطلوب و بازار پسند به ثمر می رسند.
گفتنی است توسعه باغات پسته کاشان این امکان را می آورد تا این شهرستان در صادرات نقش پر رنگی داشته باشد چرا که اغلب پسته ایران راهی ممالک دیگر می شوند و این نشان از بهترین کیفیت این کالای ایرانی دارد.
بهتر است بدانید کاشان در تولید این محصول سومین مقام را بعد از آران و بیدگل و اردستان داراست.
اما نکته مهم اینجاست که بازار ایرانی مهمترین پذیرنده ارقام کشت شده داخل وطنمان است زیرا آنها نیز اصولی به ثمر رسیده انداند و با مرغوب بودنشان به خوبی پاسخگوی نیاز های متنوع جامعه خودمان هستند.
از این رو عمده فروشی انواع بهترین پسته در کاشان با تلاش نمایندگی ها با جدیت دنیال می شود که می توان محصولات آنها را در ترکیب آجیل یابه صورت خشک شده در مرکز خشکبار و … به جهت کاربرد های متنوع مشاهده کرد.
خاطرنشان می شود تبلیغات مناسب می تواند کاشان و پسته مرغوبش را در تمام دنیا مطرح سازد لذا توجه به این امر منجر به ایجاد توسعه صادرات و پایداری در آن می شود.
منبع: بازار پسته ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علیرضا صدیقی (شرکت داریس)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09131912009
شماره تلفن ثابت:03434289676
شماره فکس:03434333838
پست الکترونیکی: daryspistachio@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه انواع پسته کاشان

کاشان دارای موقعیت مناسب برای پرورش پسته در استان اصفهان می باشد که در استحصال …

دیدگاهتان را بنویسید