پسته داریس
خانه / دسته‌بندی نشده / خرید پسته خوب آجیلی

خرید پسته خوب آجیلی

برای انجام یک خرید خوب پسته باید به چه شاخصه هایی توجه داشت؟ پسته آجیلی مناسب، کدام ارقام می باشند که همواره مورد تایید خانواده ها قرار می گیرد؟
از میان ارقام مختلف پرورشی پسته در ایران، برخی از این رقم ها برای آجیل مناسب تر از بقیه پسته ها می باشند. چون خانواده ها بیشتر این رقم ها را در آجیل شان پسند می کنند.
از جمله ارقامی که می توان برای تهیه پسته آجیل، مناسب معرفی کرد؛ رقم هایی مثل اکبری و احمد آقایی می باشند. زیرا شاخصه هایی همچون موارد زیر را دارند:
درشتی.
طعم خوب و مناسب.
شکل بادامی و کشیده.
قابلیت شوری و طعم دهندگی.
البته شاخصه های دیگری هم برای انتخاب پسته آجیل وجود دارد که می توان به خندان بودن رقم انتخابی اشاره کرد.
علاوه بر آنچه که برای تعیین پسته خوب برای آجیل گفته شد، باید مسئله ای را هم خاطر نشان کرد که انتخاب پسته خوب، امری سلیقه ای است و می تواند از نظر برخی افراد، پسته ای که دقیقا عکس این مطلب می باشد، انتخاب کنند.

پسته آجیلی

خرید پسته آجیلی

پسته آجیلی به شکل های مختلفی تهیه می شود و مورد استفاده قرار می گیرد. اما باید گفت؛ برخی از روش ها به خاطر بالا رفتن واسطه مابین باغدار و خانواده ها، مناسب خرید پسته نیستند.
یکی از راه های مناسب برای خرید پسته آجیلی، استفاده از فروشگاه اینترنتی و سایت فروش پسته ایران می باشد که این امکان را برای خریدار ایجاد می کند که بتواند از میان انواع مختلف پسته و با قیمت های متفاوت، آنچه که بیشتر مورد پسند می باشد، خریداری کند.
همچنین با ارسال پسته خریداری شده می تواند باری از دوش شما در خرید مایحتاج زندگی بردارد و سبب صرفه جویی در وقتتان شود.
منبع: بازار پسته ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علیرضا صدیقی (شرکت داریس)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09131912009
شماره تلفن ثابت:03434289676
شماره فکس:03434333838
پست الکترونیکی: daryspistachio@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت مغز پسته بسته بندی شده

خرید پسته ومغز پسته از مغازه های آجیل فروشی به صورت بسته بندی یا فله ممکن است. پسته یکی از انواع آجیل و خشکبار است که مصرف آن در بین ایرانیان از قدمت زیادی برخو

پاسخی بگذارید