خانه / خلال پسته / قیمت خلال پسته سبز قزوین

قیمت خلال پسته سبز قزوین

قیمت خلال پسته اول به رنگ سبز آن بستگی دارد و بعد از آن است که سایز آن مطرح می شود و در میان انواع تولیدات خلال، نوع تولیدی شهر قزوین و استان کرمان از مرغوبیت قابل قبولی بهره می برد.

خلال پسته از جمله فرآورده های پسته است که بسیار خواهان در بازار های جهانی دارد و بهترین و مرغوب ترین خلال نیز در ایران تولید می شود. خلال پسته قزوین از پسته قزوین برست می آید که نمونه ریز محسوب می شود و عمده پسته این شهر هم برای تولید خلال از آن بهره می برند.

در تولید خلال پسته، اول پوسته مغز پسته را جدا می کنند تا سبزی مغز هویدا شود و سپس با استفاده از دستگاه های صنعتی و نیم صنعتی برش را بر روی مغز آغاز می کنند، تا خلال پسته تولید و آماده فروش شود

در میان انواع سایز های خلال پسته سبز آنها که ریز و به قولی سوزنی هستند عالی ترند و از آنها برای تزئین انواع مواد خوراکی و غذایی چه خانگی و چه کارخانه ای بهره می برند، که از نظر قیمت خلال پسته، نیز بالاتر از انواع دیگر خلال ها که سایز متوسط دارند، می باشند.

قیمت انواع خلال پسته

همن طور که ذکر شد قزوین از شهر های مهم تولید کننده خلال پسته در ایران است اما کرمان نیز ید طولانی در تولید این محصول دارد و حتی گران ترین قیمت خلال پسته نیز منعلق به تولیدات این استان است که از معز پسته کال برست می آید.

خلال پسته ها شامل خلال پسته قزوین، بوئین زهرا، مغز کال کرمان و معمولی کرمان است که در میان این انواع مختلف خلال پسته قزوین و مغز کال کرمان بهترین نوع اند و از نظر قیمت خلال پسته هم اوب مغز کرمان و بعد نوع شهر قزوین بیشتر بها را دارند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علیرضا صدیقی (شرکت داریس)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09131912009
شماره تلفن ثابت:03434289676
شماره فکس:03434333838
پست الکترونیکی: daryspistachio@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شرکت تولید کننده خلال پسته

شرکت تولید کننده خلال پسته قزوین

خلال پسته قزوین توسط شرکت تولید کننده فرآورده های پسته در استان های قزوین و …

دیدگاهتان را بنویسید

پسته داریس بادام داریس زیره داریس